Kim jestem


Psychologiem, psychoterapeutą systemowym oraz specjalistą z zakresu seksuologii. Prowadzę praktykę kliniczną w gabinecie w Szczecinie. W przypadku osób mieszkających za granicą lub mających trudność z ustaleniem dogodnego terminu udzielam konsultacji online.


Swoim pacjentom oferuje psychoterapię, konsultację psychologiczną, seksuologiczną, psychoedukację, oraz pozostałe formy leczenia dopasowane do indywidualnych potrzeb pacjenta.


Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in w Wojewódzkim Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Kościanie oraz Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia w Warszawie. Wiedzę i doświadczenie dostosowuję do aktualnych potrzeb pacjenta i na tej podstawie dobieram najlepsze formy psychoterapii, gwarantującej skuteczność w najkrótszym możliwym czasie. Pomagam w uporaniu się z różnymi dolegliwościami oraz dojściu do równowagi emocjonalnej zarówno w życiu osobistym i zawodowym.


Szczególnie jest mi bliska świadomość bycia „tu i teraz” choć czasami niezbędne jest sięgnięcie przeszłości aby przyjrzeć się dezadaptacyjnym schematom w których człowiek dorastał. Chcąc zapewnić Państwu jak najwyższą jakość świadczonych usług wciąż podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe poprzez uczestnictwo w specjalistycznych kursach oraz szkoleniach.


Dbając o dobro pacjenta i rzetelność świadczonych usług swoją pracę opieram na zasadach Kodeksu Etyczno - Zawodowego Psychologa. Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci, właścicielką psa i kota :)